Zimní zahrady, posuvné systémy, vnitřní prosklené stěny, prosklené fasády, okna, dveře, automatické dveře

Posuvné systémy

Posuvné dveře jsou elegantním řešením všude tam kde potřebujeme šetřit místem a prosvětlit interiér. Umožňují plynulý přechod mezi obytnými prostorami a zahradou či terasou. Zvyšují životní komfort a lze je využít jak pro novostavby, tak pro rekontrukce.

Nabízíme je ve dvoukřídlé, tříkřídlé a čtyřkřídlé variantě. Dveře jsou opatřeny kartáčovým těsněním, které zajišťuje jejich vysokou těsnost. Klika může být umístěna u stěny i ve středu posuvného systému.

Nejoblíbenější barevné provedení je bílé, jelikož je stylově univerzální a hodí se do všech typů bytových prostor. Pokud má však zákazník jinou představu, nabízíme různé barevné provedení a jejich škála je opravdu pestrá. Rovněž to, zda bude výrobek z hliníkového profilu či z plastu, necháváme na rozhodnutí zákazníka.

Vlastnosti posuvných dveří z Al.  

  • stavební hloubka křídla 50 - 70mm
  • přerušený tepelný most
  • maximální šířka jednoho křídla je 2,25m
  • maximální výška Al. rámu je 3,3m

Zpracovávané profily z Al.

  • Schüco
  • Reynaers
  • Yawal

Reference

Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy Posuvné systémy

(c) Jiří Pytela - webdesing